"Osiągamy cele społeczne – Targi 2013r." 25 sierpnia 2013r. Świerklany

Zapraszamy do wzięcia udziału w organizowanych przez Starostwo Powiatowe w Rybniku Targów pod nazwą: "Osiągamy cele społeczne – Targi 2013r., imprezie promującej działalność i dokonania stowarzyszeń oraz innych organizacji działających na terenie powiatu rybnickiego. Celem targów oprócz integracji Trzeciego Sektora, jest podniesienie wiedzy na temat ekonomii społecznej, zaprezentowanie dorobku, usług, produktów i potencjału organizacji, przedstawienia ich mieszkańcom powiatu oraz zachęcenie do uczestnictwa w projekcie.
Targi odbędą się w Świerklanach. Przewidujemy prelekcję dot. ekonomii społecznej.
Organizacje, które pragną się zaprezentować w wybranej przez siebie formie (np.: wystawić swój produkt na stoisku, rozdać materiały promocyjne, pokazać występ artystyczny lub sportowy) mogą zgłaszać chęć udziału do dnia 8 lipca br. do godz.12.00 poprzez nadesłanie załączonego formularza zgłoszeń.

Licząc na Państwa zainteresowanie zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych stoisk i wzięcia udziału w Targach.
Uwaga! Ilość stoisk ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Informujemy, że Targi odbędą się równolegle z Dożynkami Powiatowymi 2013.

Projekt „Inkubator Ekonomii Społecznej Subregionu Zachodniego" jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

KapitalLudzkiBWEFSBW

Załączniki:
Pobierz plik (formularz zgłoszeniowy na targi.doc)formularz zgłoszeniowy na targi.doc[ ]99 kB

Kronika Powiatu

tytu 1 20160203 1983176554

Pomoc Prawna

npp

SEKAP

Sekap 300

Geoportal Powiatu

geoportal

RK - Umów wizytę

Wieści z Powiatu

System Prognoz

Jakości Powietrza w strefach i aglomeracjach województwa śląskiego.

smog
foto: Marcin Rybarczyk