Otwarcie boiska w Szczerbicach

otW środę 20 września 2017 r. odbyło się uroczyste otwarcie wielofunkcyjnego boiska sportowego przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Szczerbicach, którego budowa objęta była dofinansowaniem z Ministerstwa Sportu i Turystyki w kwocie 227 038 zł . Przecięcia wstęgi na boisku dokonali Damian Mrowiec Starosta Rybnicki, Paweł Bugdol Wójt Gminy Gaszowice, Zbigniew Goworowski Wicewójt Gaszowic, Edyta Knapik Dyrektor Szkoły oraz Radosław Łuszcz Prezes Stowarzyszenia "Lyskor". Następnie obiekt został poświęcony przez księdza Proboszcza Henryka Kierasa. Sportowego wyrazu całości uroczystości dodał występ uczniów Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Szczerbicach. Cieszymy się bardzo, że nowe boisko w gminie Gaszowice to kolejny krok w kierunku rozwoju infrastruktury sportowej w Powiecie Rybnickim. Dzięki tej inwestycji uczniowie i nie tylko mają możliwość czynnego uprawiania sportu. Sukcesy, które będą osiągać przyczynią się do szerzenia sportowych idei a tym samym do promocji Powiatu Rybnickiego.

• Otwarcie boiska w Szczerbicach_1
  • Otwarcie boiska w Szczerbicach_2