Turniej eliminacyjny do mistrzostw Europy U19.

Reprezentacja Polski do lat 19 pod wodzą trenera Dariusza Dźwigały rozegra w dniach 4-10 października turniej rundy kwalifikacyjnej Mistrzostw Europy w swojej kategorii wiekowej. W grupie II biało-czerwoni na boiskach: Stadionu im. Ernesta Pohla – Arena Zabrze w Zabrzu, Stadionu Miejskiego w Gliwicach i otwieranego po remoncie Stadionu Śląskiego w Chorzowie, gościć będą juniorskie drużyny narodowe: Białorusi, Irlandii Północnej i Niemiec.
Bilety na mecze turnieju rundy kwalifikacyjnej Mistrzostw Europy U19 rozgrywane na stadionach w Zabrzu, Gliwicach i na Stadionie Śląskim w Chorzowie będą bezpłatne.
Jak zamówić bilety na Turniej Eliminacyjny ME U19
Bilety - Zaproszenia, można zamawiać zarówno grupowo i indywidualne w siedzibie Śl.ZPN Podokręgu Rybnik, ul. J.F. Białych 7 p.310, 44-200 Rybnik, tel. 509296523, fax. 32 4221711
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w godzinach poniedziałek-środa 10-16, czwartek 12-18, piątek 13-17
Uwaga. Zamawiający w formularzu wpisuje: imię, nazwisko i pesel, a sektor, rząd i krzesełko przypisuje Śląski Związek Piłki Nożnej.
Formularz w załączniku do pobrania.
A oto terminarz turnieju i sposób kolportażu biletów w naszym regionie:
4.10 godzina 12.00 - Arena Zabrze: Niemcy - Białoruś. Bilety w Podokręgu Zabrze jak i w kasie stadionu w dniu meczu.
4.10 godzina 16.00 - Stadion Miejski w Gliwicach: Irlandia Północna - Polska. Bilety dostępne w Podokręgu Rybnik jak i w kasie stadionu w dniu meczu.
7.10 godzina 12.00 - Stadion Miejski w Gliwicach: Niemcy - Irlandia Północna. Bilety dostępne w Podokręgu Zabrze jak i w kasie stadionu w dniu meczu.
7.10 godzina 16.00 - Stadion Śląski: Polska - Białoruś. Na ten mecz przygotowano 30.000 wejściówek. Bilety dostępne w Podokręgu Rybnik jak i w kasie stadionu w dniu meczu. Do kas Stadionu Śląskiego w dniu meczu trafi 5000 wejściówek.
10.10 godzina 18.00 - Arena Zabrze: Polska - Niemcy. Bilety dostępne w Podokręgu Rybnik jak i w kasie stadionu w dniu meczu.
10.10 godzina 18:00 Stadion Śląski: Białoruś - Irlandia Północna. Bilety tylko w kasie stadionu w dniu meczu.

Turniej piłki