Nagrody Starosty w roku 2017 z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej 16 października w Starostwie Powiatowym w Rybniku miało miejsce uroczyste wręczenie Nagród Starosty. Wyróżnienia te przyznawane są co roku pedagogom za całokształt, zaangażowanie w życie szkoły jak i lokalnej społeczności, oraz szczególny wkład w wychowywanie młodzieży.
Starosta Damian Mrowiec w asyście Wicestarosty Marka Profaski i Kierownika Referatu Oświaty Promocji, Kultury i Zdrowia Grzegorza Potysza wręczyli nagrody następującym osobom: Piotr Buchta, Marcin Stalmach z Zespołu Szkół w Czerwionce- Leszczynach, Agnieszka Nowak i Wanda Kurpanik z Zespołu Szkół Specjalnych im Weroniki Sherborne w Czerwionce- Leszczynach oraz Katarzyna Kuźnik z Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Czerwionce- Leszczynach. Elżbieta Pragłowska z Zepołu Szkół, która również otrzymała nagrodę nie była obecna ze względu na wyjazd młodzieży do Włoch.
Podczas spotkania była okazja do złożenia podziękowań za pracę dydaktyczną i trud wkładany w wychowanie młodzieży. Wobec barku czasu lub właściwego podejścia rodziców często to właśnie na pedagogach spoczywa trudne zadanie kształtowania charakterów młodych ludzi i wskazywania im dalszych dróg rozwoju.

• Nagrody Starosty w roku 2017 z okazji Dnia Edukacji Narodowej_1
  • Nagrody Starosty w roku 2017 z okazji Dnia Edukacji Narodowej_2