W czwartek 7 grudnia 2017 r. w sali konferencyjnej Zamku Piastowskiego w Raciborzu, odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów Prezesa Rady Ministrów. Tegorocznymi stypendystkami Zespołu Szkół w Czerwionce-Leszczynach zostały:
- Agnieszka Sasiela z Liceum Ogólnokształcącego im. Wilhelma Szewczyka w Czerwionce-Leszczynach (średnia ocen:5,13),
- Magdalena Hysa z Technikum w Czerwionce-Leszczynach (średnia ocen:5,68).
Obydwie stypendystki zostały nagrodzone za wspaniałe osiągnięcia naukowe i zdobytą bardzo wysoką średnią ocen, działalność społeczną, zaangażowanie w życie szkoły oraz udział w przedsięwzięciach naukowych.
W uroczystości wziął udział w imieniu Grzegorz Potysz Kierownik Referatu Oświaty, Promocji, Kultury i Zdrowia, który serdecznie gratulował wspaniałych wyników nagrodzonej Agnieszce Sasieli.
W imieniu Magdaleny Hysy nagrodę odebrała dyrektor szkoły Natalia Kuś. Magda w tym czasie przebywała na stażu zawodowym w Hiszpanii, zorganizowanym w ramach projektu Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego, finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (POWER).

• Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla uczniów Zespołu Szkół w Czerwionce-Leszczynach_1
  • Autor: ZS Cz-L
  • Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla uczniów Zespołu Szkół w Czerwionce-Leszczynach_2
  • Autor: ZS Cz-L