107 urodziny Józefy Pyszny mieszkanki Powiatu Rybnickiego

Pani Józefa najstarsza mieszkanka Powiatu Rybnickiego obchodziła 18 lutego 2018 r. swoje 107 urodziny. Z tej okazji Starosta Rybnicki Damian Mrowiec złożył Dostojnej Jubilatce najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia i radości oraz błogosławieństwa Bożego.
Zwracając się do Jubilatki powiedział: „Pani długie życie jest niewyczerpalną skarbnicą wiedzy, mądrości i doświadczeń dla wielu pokoleń mieszkańców naszego Powiatu. Większość ludzi czerpie obficie z tej mądrości, ponieważ Pani sędziwy wiek jest naszym wspólnym, drogocennym dziedzictwem“.
Szanownej Jubilatce, jeszcze raz życzymy wszelkiej pomyślności, niech każda chwila będzie dla Pani źródłem szczęścia i upływa w spokoju, zdrowiu i miłości najbliższych.
Pani Józefo do zobaczenia za rok!

• 107 urodziny Józefy Pyszny mieszkanki Powiatu Rybnickiego_1
  • Autor: UG Gaszowice