Mikroprzedsiębiorca Roku 2017

MPR 2017 baner 219 x 90pxRuszyła kolejna edycja Konkursu *Mikroprzedsiębiorca Roku 2017*, skierowanego do mikroprzedsiębiorstw, zatrudniających nie więcej niż 10 pracowników oraz o obrotach nieprzekraczających 2 mln euro. Celem Konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku 2017 jest promocja nowoczesnych inicjatyw, które wyróżnia nie tylko efektywność, ale również zaangażowanie i społeczna odpowiedzialność. Po raz trzynasty przedsiębiorcy zarządzający najmniejszymi firmami mają szansę zaprezentować swoje osiągnięcia i zdobyć główną nagrodę – 40 tys. złotych. Poza nagrodą główną kapituła konkursu przyzna cztery wyróżnienia w kategoriach:

Start – dla najmłodszych mikroprzedsiębiorstw,

Progres – dla firm „wieku średniego”,

Senior – dla firm działających na rynku najdłużej

Młody biznes – dla mikroprzedsiębiorstw prowadzonych przez osoby poniżej 30. roku życia.

Ponadto planowane jest *8 specjalnych wyróżnień dla firm, które zdaniem Kapituły konkursu najefektywniej rozwijają się w różnych regionach Polski. Dzięki temu konkurs będzie również stanowił promocję lokalnych liderów biznesu. Zgłoszenia do dnia 31 marca 2018 r. można dokonać na stronie www.mikroprzedsiebiorcaroku.com

MPR 2017 baner 1000 x 667