XXIX GPO o Puchar Starosty Powiatu Rybnickiego

W sobotnie przedpołudnie 25 08 2018 r. odbył się XXIX GPO o Puchar Starosty Powiatu Rybnickiego. Jak zwykle organizatorem turnieju był Eugeniusz Cyran i LKS Lyski. Rywalizacja była tradycyjnie bardzo zacięta i po dwóch seriach zostali wyłonieni zwycięzcy turnieju których dzieliła minimalna różnica punktów. Pierwsze miejsce zajął Polok Franciszek z Fortecy Świerklany uzyskując 2790 punktów, drugie miejsce zajął Krystian Balcar z WOKiR Połomia uzyskując 2729 punktów, natomiast na trzecim miejscu uplasował się Józef Marcol z TKKF Relaks Wodzisław uzyskując 2602 punkty. W turnieju wziął również udział Przewodniczący Komisji Oświaty i Pomocy Społecznej w Powiecie Rybnickim Grzegorz Wojaczek z bardzo dobrym wynikiem 2384 punkty. Wszystkim skaciorzom serdecznie gratulujemy wysokiego poziomu sportowego a w szczególności zwycięzcom turnieju.

• XXIX GPO o Puchar Starosty Powiatu Rybnickiego _1
  • XXIX GPO o Puchar Starosty Powiatu Rybnickiego _2