XVI „Magia Rocka” na zakończenie wakacji

W ostatni piątek wakacji 31.08.2018 r. w Gminie Lyski odbyła się już XVI Magia Rocka. Koncert cieszył się jak zwykle dużym zainteresowaniem wśród fanów rocka i wpisał się na stałe do kalendarza imprez organizowanych w naszym powiecie. Jak co roku współorganizatorem festiwalu jest Powiat Rybnicki.
Z roku na rok koncert przyciąga coraz więcej fanów z powiatu, Śląska jak i całego kraju. W tym roku również publiczność nie zawiodła zarówno dorośli jak i najmłodsi mogli wysłuchać rockowego brzmienia takich znanych zespołów jak: „IRA” „ORGANEK” „COMA”, „DECAPITATED” oraz mniej znanych , „DEFEKT MUZGÓ” „TESTER GIER”.
Stałym gościem Magii jest Starosta Rybnicki Damian Mrowiec, który jest znawcą i fanem tej muzyki od początku istnienia „Magii Rocka” w naszym powiecie. Wszystkim fanom, organizatorom i wykonawcom bardzo dziękujemy i zapraszamy za rok do Lysek i naszego powiatu.

• XVI „Magia Rocka” na zakończenie wakacji _1
  • XVI „Magia Rocka” na zakończenie wakacji _2