Harmonogram Dni Finałowych konkursu "Chytomy za rogi tyn smog srogi"

W artykule znajduje się harmonogram Dni Finałowych oraz Zarządzenie Starosty Rybnickiego w sprawie powołania komisji konkursowych.

11 października DZIEŃ FINAŁOWY cz. 1 w Starostwie Powiatowym w Rybniku s. 200 (2 piętro)

  1. Sesja posterowa (udział dziecka nie jest obowiązkowy)
  2. Seminarium naukowe „Porozmawiajmy o smogu” (Prezentacje, film):

Tura 1: 9:00 – 12:00 (8:30 rejestracja, wydawanie upominków)

W trakcie przesłuchań kawa, herbata, ciastka komisja 1

9 – 9:15 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Szczerbicach DAWID SZOLC 10:20 – 10:35 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Adamowicach BARTOSZ JEZUSEK
9:20 – 9:35 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki
w Gaszowicach KAROL ZIMNY
10:40 – 10:55 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lyskach ADRIAN DAMEK, FILIP SZMAJDUCH, MICHAŁ WĘGLORZ
9:40 – 9:55 Szkoła Podstawowa
w Czernicy MARTYNA KOSTECZKO, MATEUSZ MANDRYSZ, KINGA GÓRECKA
11:00 – 11:15 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pstrążnej ZUZANNA SOWA
10:00 – 10:15 Szkoła Podstawowa
w Piecach brak danych
11:20 – 11:35 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zwonowicach NATALIA GARNEK I KSAWIER GARNEK

W trakcie przesłuchań kawa, herbata, ciastka komisja 1

Tura 2: 13:00 – 15:30 (12:30 rejestracja, wydawanie upominków)

13:00 – 13:15 Zespół Szkół Specjalnych im. Weroniki Sherborne w Czerwionce-Leszczynach 14:00 – 14:15 Szkoła Podstawowa im. Pawła Stalmacha
w Przegędzy
13:20 – 13:35 Szkoła Podstawowa im. Franciszka Rducha w Bełku WIKTORIA SITKO I KEWIN KASPERCZYK 14:20 – 14:35 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludwika Holesza w Świerklanach Górnych
13:40 – 13:55 Szkoła Podstawowa w Jejkowicach 14:40 – 14:55 Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Palowicach

12 października wystawa w Starostwie prac plastycznych i fotografii

9:00 – 11:00 obrady komisji 2(spisanie protokołu)

12 października do godziny 24:00 na stronie www.starostwo.rybnik.pl zamieszczona zostanie lista laureatów w konkurencjach: plastyczna, fotograficzna, poster/esej oraz prezentacja/film

DZIEŃ FINAŁOWY cz. 2 16 października konkurs recytatorski w Łukowie Śląskim oraz ogłoszenie wyników i wręczenie nagród/dyplomów

8:30 rejestracja uczestników do konkursu recytatorskiego, wydawanie upominków

 

Harmonogram konkursu recytatorskiego (sala fortepianowa) – komisja konkursowa 3

9:30 – 9:40 Ignacy Janyga op. Anna Porembska SP im. Tadeusza Kościuszki w Gaszowicach

9:45 – 9:55 poza konkursem (wyróżnienie) Nico Niedziela op. Romana Kuźnik SP im. Tadeusza Kościuszki w Gaszowicach

10:00 – 10:10 Lena Mazur, op. Lidia Kolosko Szkoła Podstawowa w Zwonowicach

10:15 – 10:20 Zofia Wilk, op. Joanna Hural Szkoła Podstawowa nr 1 w Świerklanach Górnych

10:25 – 10:35 Helena Rojek, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jejkowicach

10:40 – 10:50 Ksawery Tomeczek, op. Iwona Kwiatoń Szkoła Podstawowa w Czernicy

10:55 – 11:05 poza konkursem (wyróżnienie) Maksymilian Gałeczka op. Iwona Kwiatoń Szkoła Podstawowa w Czernicy

11:10 – 11:20 poza konkursem (wyróżnienie) Kinga Kunkel, op. Iwona Kwiatoń Szkoła Podstawowa w Czernicy

11:25 – 11:35 Mateusz Orlik, op. Agnieszka Walczak Zespół Szkół Specjalnych w Czerwionce-Leszczynach

11:40 – 11:50 Szkoła Podstawowa w Palowicach

11:55 – 12:05 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Adamowicach

12:10 – 12:40 OBRADY KOMISJI 3 (spisanie protokołu)

12:45 – 13:00 ZSUMOWANIE PUNKTÓW

12:00 – 13:00 poczęstunek

13:00 ogłoszenie wyników, wręczenie nagród zwycięzcom

13:30-14:30 Przekazanie zaległych upominków uczniom oraz nauczycielom nieobecnych uczniów

Do udziału w Finale zapraszamy laureatów, uczestników konkursu recytatorskiego oraz po jednym reprezentancie wraz z nauczycielem z każdej zgłoszonej do konkursu Szkoły, która nie ma swojego laureata!

Klauzula informacyjna

rodo

Gmina z dobrą energią

dobra energia

Nie truj sąsiada!

Rzecznik Konsumentów

rk

Pliki do pobrania

pliki do pobrania naglowek mobile

Wirtualny spacer

 

wirtualny spacer mod

logo subregion

Powiat w liczbach

polska w liczbach