Powitanie Nowego Roku 2019 z przedsiębiorcami

Muzeum w Rybniku tradycyjnie gościło na toaście noworocznym przedsiębiorców z naszego miasta. Izba Przemysłowo – Handlowa oraz Cech Rzemiosł oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w piątek 25.01.2019 r. jako organizatorzy, przywitali samorządowców wśród których byli Prezydent Miasta Rybnika Piotr Kuczera, Starosta Rybnicki Damian Mrowiec, Wiceprzewodniczący Sejmiku Grzegorz Wolnik oraz poseł na Sejm RP Marek Krząkała. Jak zwykle zostały wręczone Honorowe Medale Izby Przemysłowo – Handlowej Rybnickiego Okręgu Węglowego, które otrzymali:
- Exan-Trading Rudlicka - Wrzeciono z okazji jubileuszu 35 – lecia
- Polcab – Gamoń Spółka Jawna i Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowo – Handlowe Import – Export Henryk Pisarek z okazji jubileuszu 30 – lecia
- Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowego „ADIACENT” Krzysztof Urbańczyk, „BUDEXIM” Sp. z.o.o, Ciepłownia Rydułtowy Sp. z.o.o, oraz Przedsiębiorstwo Techniczno Wdrożeniowe EMSIL Sp. z.o.o. z okazji jubileuszu 25 – lecia
- Centralne Laboratorium Pomiarowo-Badawcze Sp. z.o.o,, INŻBUD TT Sp. z.o.o,, Jastrzębska Spółka Kolejowa Sp. z.o.o. oraz S.C „Syrenka” Jurczyk Piotr, Firla Beata z okazji jubileuszu 20 lecia
Zostały również wręczone wyróżnienia Cechu Rzemiosł oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Rybniku dla:
- Jana Wierzgonia, Henryka Głombicy, Leszka Pawlaszczyka, Andrzeja Mazura z okazji jubileuszu 35 lecia (Złoty Laur)
- Andrzeja Kutek z okazji jubileuszu 25 lecia (Brązowy Laur)
- Andrzeja Holony i Krzysztofa Musiolika z okazji jubileuszu 20 lecia (statuetka Cechu).
Wszystkim wyróżnionym i nagrodzonym przedsiębiorcom serdecznie gratulujemy.

• Powitanie Nowego Roku 2019 z przedsiębiorcami_1
  • Powitanie Nowego Roku 2019 z przedsiębiorcami_2