Puchar Mistrzostw Świata Siatkarzy 2018 w Starostwie Powiatowym

W środę 30.01.2019 r. gościliśmy przedstawicieli MOSiR-u w Czerwionce – Leszczynach, Michała Cichonia – Przewodniczącego Komisji Współpracy Europejskiej a zarazem Dyrektora MOSiR oraz Dariusza Luksa Menadżera Sportu w MOSiR, którzy przywieźli do Starostwa Puchar Mistrzost Świata wywalczony przez naszych siatkarzy w 2018 roku na włoskich i bułgarskich  parkietach. Przypomnijmy, że wicemistrzem świata została Brazylia, natomiast ekipa USA wywalczyła brąz. Mieliśmy okazję osobiście zobaczyć to cenne trofeum, dotknąć i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z tym wyjątkowym pucharem. Na co dzień puchar jest przechowywany w siedzibie PZPS w Warszawie. Jest to drugie mistrzostwo świata naszych siatkarzy i mamy nadzieję, że doczekamy się w niedalekiej przyszłości trzeciego tytułu mistrza świata.

• Puchar Świata Siatkarzy 2018 w Starostwie Powiatowym _1
  • Puchar Świata Siatkarzy 2018 w Starostwie Powiatowym _2