TURNIEJE W ZESPOLE SZKÓŁ W CZERWIONCE-LESZCZYNACH POD PATRONATEM PRZEWODNICZĄCEGO RADY POWIATU RYBNICKIEGO

26 lutego 2019 roku odbył się turniej w piłce nożnej halowej. W rywalizacji wzięło udział 5 reprezentacji szkół: Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych z Rybnika, I LO im. Powstańców Śląskich z Rybnika, Zespół Szkół Technicznych z Rybnika oraz dwie drużyny gospodarzy turnieju, Zespołu Szkół w Czerwionce-Leszczynach.
Po bardzo zaciętych spotkaniach najlepszą drużyną okazała się reprezentacja ZSME z Rybnika, na drugim miejscu turniej ukończyła drużyna I LO im. Powstańców Śląskich z Rybnika , a trzecie miejsce zajął Zespół Szkół Technicznych z Rybnika. Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Paweł Wicha, najlepszym bramkarzem Oktawian Dydek a królem strzelców Kacper Antończyk, wszyscy z ZSME z Rybnika.
5 marca 2019 roku do rywalizacji w siatkówce chłopców przystąpiły następujące drużyny: Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach , I LO im. Powstańców Śląskich z Rybnika i Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych z Ornontowic.
Po zaciętej rywalizacji w systemie „każdy z każdym” najlepszą okazała się reprezentacja I LO im. Powstańców Śląskich z Rybnika pokonując oba zespoły w stosunku 3:0. Drugie miejsce zajął zespół z Ornontowic a trzecie gospodarz turnieju ZS Czerwionka. Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Rafał Nierząd z ZSP z Ornontowic.

• Turnieje w ZS w Czerwionce - Leszczynach pod patronatem Przewodniczącego Rady Powiatu Rybnickiego_1
  • Autor: ZS Cz-L
  • Turnieje w ZS w Czerwionce - Leszczynach pod patronatem Przewodniczącego Rady Powiatu Rybnickiego_2
  • Autor: ZS Cz-L