XII GPO Puchar Wójta Gminy Jejkowice – czyli turniej skata.

W ubiegłą niedzielę, 31 marca, w gminie Jejkowice odbył się turniej skata o tytuł XII GPO Puchar Wójta Gminy Jejkowice. Udział w turnieju wzięli najlepsi zawodnicy w skata z naszego powiatu i okolic. Dlatego też, walka pomiędzy zawodnikami była bardzo zacięta do ostatniej serii, po której to wyłonił się ostateczny zwycięzca Turnieju, Jarosław Duda z klubu Krojc Krzyżanowice. Deklasując tym samym pozostałych rywali. Równie zaszczytne, drugie miejsce zdobył zawodnik reprezentujący LKS Górki Śląskie, Marian Kasperek, natomiast na trzecim miejscu uplasował się Hubert Kostka z LKS Lyski. Nagrody dla zawodników wręczył sam Starosta Rybnicki, Damian Mrowiec. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy życząc dalszych sukcesów, a pozostałym zawodnikom dziękujemy za wspaniałą, pełną emocji grę na najwyższym poziomie.

• XII GPO Puchar Wójta Gminy Jejkowice – czyli turniej skata._1
  • XII GPO Puchar Wójta Gminy Jejkowice – czyli turniej skata._2