XXV Edycja Sportowego Turnieju Miast i Gmin 2019

Wojewódzka Komisja Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich, działająca przy Śląskim Towarzystwie Krzewienia Kultury Fizycznej w Katowicach, serdecznie zaprasza wszystkie miasta i gminy województwa śląskiego na jubileuszową XXV Edycję Sportowego Turnieju Miast i Gmin 2019.
Głównym celem XI Tygodnia Sportu dla Wszystkich, któremu patronuje Marszałek Województwa Śląskiego Jakub Chełstowski, jest zachęcenie do aktywności fizycznej. Impreza odbędzie się w dniach od 26 maja do 01 czerwca 2019r.
Chętnych zachęcamy do przesyłania zgłoszeń drogą mailową, pod wskazany adres (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), najpóźniej do 21 maja 2019r. - Zapraszamy!

Turniej Miast i Gmin

logo subregion