XVII Grand Prix Okręgu o Puchar Starosty Rybnickiego

W minionym tygodniu, 11 maja, jak co roku odbył się XVII już Trudniej Grand Prix Okręgu o Puchar Starosty. Już z samego rana w Hali OKiS-u Gaszowice zebrało się 59 szkaciarzy z naszego okręgu by stanąć ze sobą do boju.
Po rozegraniu wszystkich pojedynków udało się wyłonić zwycięzcę, który nie dał szans na wygraną rywalom. I tak, pierwsze miejsce i Puchar Starosty zgarnął Adam Juraszek z klubu S.C. Strażak Głożyny. Zaraz za nim, na drugim miejscu uplasował się Kazmierz Daniluk oraz Wojciech Pielacz, obaj panowie z tego samego klubu GKS Dąb Gaszowice.
Nagrody i gratulacje zwycięzcy otrzymali osobiście z rąk Starosty Rybnickiego Damiana Mrowca. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy życząc dalszych sukcesów i powodzenia w kolejnych turniejach. Do zobaczenia za rok!

• XVII Grand Prix Okręgu o Puchar Starosty Rybnickiego_1
  • XVII Grand Prix Okręgu o Puchar Starosty Rybnickiego_2