Przedszkole nr 1 „Promyczek” obchodziło jubileusz 90- lecia

Jubileusz 90-lecia obchodziło w miniony piątek, 17 maja, Przedszkole nr 1 „Promyczek” w Czerwionce – Leszczynach. Obchody rozpoczęły się uroczystym korowodem, w takt dźwięków wygrywanych przez Orkiestrę Miejską Dębieńsko, który poprowadził zgromadzonych uczestników do kościoła na uroczystą mszę jubileuszową. W tym ważnym dniu, udział w uroczystościach wziął Wicestarosta Rybnicki Marek Profaska wraz z Kierownikiem Referatu Oświaty, Kultury, Promocji i Zdrowia Grzegorzem Potyszem.
Zebrani goście mogli w CKE w Czerwionce - Leszczynach podziwiać występy przygotowane przez dzieci specjalnie na tę okazję.
Z okazji tak zacnego Jubileuszu 90 – lecia składamy serdeczne gratulacje i wyrazy uznania
na ręce Pani Dyrektor Moniki Sobieskiej. Prosimy o przyjęcie wyrazów uznania za wysiłek wkładany w proces wychowywania i nauczania najmłodszego pokolenia. Niech obchodzony Jubileusz będzie źródłem satysfakcji i wspomnień. Życzymy zapisywania kolejnych, pięknych kart swojej historii, realizacji wszelkich planów i założeń, a przede wszystkim czerpania przyjemności i radości z pracy z dziećmi.

• Przedszkole nr 1 „Promyczek” obchodziło jubileusz 90- lecia_1
  • Przedszkole nr 1 „Promyczek” obchodziło jubileusz 90- lecia_2