„Dzień Rodziny” w Suminie

Dnia 29 maja 2019 r. w Warsztacie Aktywnej Integracji w Suminie odbyły się kolejne obchody „Dnia Rodziny”. W uroczystości udział wzięli opiekunowie oraz rodzice osób niepełnosprawnych. Uczestnicy WAI wraz z instruktorami terapii opracowali krótki program artystyczny. Wszyscy zaproszeni goście byli poruszeni treścią oraz formą artystycznego wyrazu przygotowanego przez uczestników przedstawienia tanecznego. Każdy z uczestników napisał, za co chciałby podziękować swoim najbliższym i wręczył obecnym rodzicom lub opiekunom własnoręcznie wykonany upominek.
Obecny na uroczystości Starosta Rybnicki Damian Mrowiec podziękował za zaproszenie oraz zaangażowanie wszystkich przygotowujących i biorących udział w występie częstując ich słodkim drobiazgiem. Po części oficjalnej miał miejsce poczęstunek. Na pięknie przygotowanych stołach pojawiły się własnoręcznie upieczone przez uczestników muffiny, kompot oraz kolorowe kanapki

• „Dzień Rodziny” w Suminie_1
  • „Dzień Rodziny” w Suminie_2