Turniej Uśmiech w Zespole Szkół Specjalnych w Czerwionce - Leszczynach

Kolejny Turniej Uśmiech w Zespole Szkół Specjalnych w Czerwionce – Leszczynach odbył się 21 października 2019 r., tym razem w ramach obchodów Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery pod hasłem „Zawodowy Turniej Uśmiech”. Naszymi gośćmi byli przedszkolaki z Przedszkola nr 1 „Promyczek” oraz Przedszkole nr 10. Wraz z najmłodszymi uczniami naszej szkoły brali udział w zawodowych zawodach, które przybliżyły im różne profesje. Był strażak, policjant, lekarka, nauczyciela, budowlaniec, listonosz, kucharka, malarz, ogrodniczka. Dzieci odgadywały zagadki, a później w wesołej rywalizacji wcieliły się w role związane z danym zawodem. Zabawa była doskonała a na buziach uczestników gościł szczery uśmiech. Turniej wspomogli wolontariusze z Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Rybniku, jak również wolontariusze szkolnego Koła Wolontariatu „Jestem dla innych” ZSS, którym bardzo serdecznie dziękujemy.

• Turniej Uśmiech w Zespole Szkół Specjalnych w Czerwionce - Leszczynach_1
  • Turniej Uśmiech w Zespole Szkół Specjalnych w Czerwionce - Leszczynach_2