Inwestycje na drogach powiatowych

W ostatnich dniach października dobiegają końca roboty realizowane na drogach powiatowych, które przebiegały zgodnie z harmonogramem. Do użytku oddano już rondo w Leszczynach, które niewątpliwie poprawi bezpieczeństwo i komfort uczestników ruchu drogowego. Zakończono także roboty na ul. Sumińskiej w Zwonowicach i droga jest już udostępniona dla ruchu. Skończone zostały także roboty na największej inwestycji drogowej w tym roku tj. przebudowie ponad trzykilometrowego odcinka drogi w Bogunicach i Adamowicach. Wyremontowana także została ulica Bełkowska w Bełku.
Dziękujemy wszystkim mieszkańcom Powiatu Rybnickiego za wyrozumiałość w trakcie prowadzenia robót i przepraszamy za występujące w tym czasie utrudnienia.

• Inwestycje na drogach powiatowych_1
  • Inwestycje na drogach powiatowych_2