Kolejna edycja „Piecowiska” za nami!

Piecowisko 2013_4V edycja „Piecowiska' już za nami. Odbyła się ona 28 czerwca br. na boisku sportowym Dębu Gaszowice w Piecach o godz. 18:00. Jak co roku fani rockowej muzyki licznie się zebrali i świetnie bawili na przeglądzie muzycznym. O główną nagrodę rywalizowało ze sobą pięć utalentowanych zespołów takich jak : „ Helloday " , „ Rise Up", „Patafians Masta", „ Hajva" oraz „ Alyson Vane".

Zespołem, który zwyciężył był: „Rise Up", dlatego też zobaczymy go na scenie tegorocznej XI edycji Magii Rocka . Oczywistym jednak było, że wszyscy zebrani czekali na główną gwiazdę wieczoru, którą była kapela „Jelonek". Jak na główną gwiazdę wieczoru przystało, stanęli na wysokości zadania i zagwarantowali zgromadzonym fanom sporą dawkę dobrego brzmienia. . Nad całą imprezą objął patronat Starosta Rybnicki Damian Mrowiec oraz liczni sponsorzy.

• Piecowisko 2013_1
  • Piecowisko 2013_2