XI Edycja Magii Rocka!!

Xi Edycja Migii Rocka Już po raz jedenasty 30 sierpnia na placu przy Urzędzie Gminy w Lyskach odbył się festiwal Magia Rocka.

Na początku jak zwykle zaprezentowali się finaliści Piecowiska 2013, czyli zespół Alyson Vane, Ajva oraz Rise Up. Później przyszedł czas na gwiazdy. W tym roku dla publiczności w Lyskach zagrali Kontrust, który jest pierwszym zespołem z zagranicy goszczącym na naszej scenie, Vader zespół istniejący od 30 lat i znany z mocnego brzmienia, Riverside który prezentuje odmianę metalu, ciekawe i skomplikowane kompozycje, interesujące aranżacje i niebagatelne teksty oraz Budka Suflera która zaprezentowała swój nowy album "Cień wielkiej góry". Czas pomiędzy występami poszczególnych zespołów wypełnił kabaret Noł Nejm, a atrakcją "Magii Rocka" tradycyjnie był zjazd motocyklistów. W imprezie jak co roku wzieło udział wielu fanów muzyki rockowej. Mamy nadzieję, że wszyscy uczestnicy dobrze się bawili, a kolejna edycja Magii Rocka przyciągnie jeszcze więcej fanów. Do zobaczenia w przyszłym roku!

• XI Edycja Magii Rocka_1
  • XI Edycja Magii Rocka_2