Jubileusz 20-lecia Młodzieżowego Klubu Sportowego w Rybniku

Jubileusz 20-lecia Młodzieżowego Klubu Sportowego w Rybniku_3W dniach 27-28.10.2012 r. na hali sportowej w Boguszowicach odbył się już XII Międzynarodowy Turniej Bokserski o Puchar Prezydenta miasta Rybnika im. Józefa Cyrana, który zbiegł się z 20-leciem RMKS-u. W tej uroczystości udział wzięła wicestarosta powiatu rybnickiego Aleksandra Chudzik, która uhonorowała jubileusz RMKS-u statuetką. W turnieju wystartowało 14 zespołów: Drużyna z Rybnika zdobyła I miejsce gromadząc 61 punktów,
na II miejscu stanęła ekipa ze Słowacji – 50 punktów, a na trzecim zawodnicy z Żywca. Najlepszym zawodnikiem turnieju uznano Jozefa Sirotka ze Słowacji. Najlepszym polskim zawodnikiem został Sebastian Konsek, czeskim - Wiederman Mario ,Kosowa - Kartiniok Martin, Słowacji – Urban Michał. Z pewnością dla kadrowiczów tych państw był to sprawdzian przed Mistrzostwami Świata. Walki stały na najwyższym poziomie, a kibice do końca byli trzymani w napięciu. Trzymamy kciuki i życzymy sukcesów!

• Jubileusz 20-lecia Młodzieżowego Klubu Sportowego w Rybniku_1
  • Jubileusz 20-lecia Młodzieżowego Klubu Sportowego w Rybniku_3