IV Powiatowy turniej tenisa stołowego

IV Powiatowy turniej tenisa stołowego_1Już po raz czwarty w hali OKiS w Gaszowicach przeprowadzono powiatowy turniej tenisa stołowego młodzieżowych drużyn pożarniczych. Rozgrywki przeprowadzono w kategorii szkół podstawowych, szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.
W grupie szkół podstawowych zwyciężył Jakub Gitner z OSP Przegędza, II miejsce –Bartek Winiatorski z OSP Przegędza, III miejsce  Marek Bizoń z OSP Czernica.
W grupie szkół gimnazjalnych –I miejsce Adam  Duda z OSP Dębieńsko Stare, II miejsce Bartosz  Filipowski z OSP Przegędza, III miejsce wywalczyła Dominika Gołofit z OSP Czernica.
W grupie szkół ponadgimnazjalnych  I miejsce Andrzej Kaliściak z OSP Przegędza, II miejsce Wojciech  Nowak z OSP Dębieńsko Stare III miejsce Tomasz Langer z OSP Przegędza.
Inicjatorem turnieju był Zarząd i Komisja mdp oddziału powiatowego ZOSP RP w Rybniku. Zaś przygotowaniem hali , stołów pingpongowych oraz prowadzeniem całego turnieju zajmowali się członkowie gminnej komisji mdp w Gaszowicach. Całość prowadził i sędziował Przewodniczący Gminnej Komisji MDP w Gaszowicach sekcyjny Wojciech  Kasperzec.
Turniej patronował Starosta Rybnicki Damian Mrowiec który ufundował puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe.

Klauzula informacyjna

rodo

Gmina z dobrą energią

dobra energia

Nie truj sąsiada!

Rzecznik Konsumentów

rk

Pliki do pobrania

pliki do pobrania naglowek mobile

Wirtualny spacer

 

wirtualny spacer mod

logo subregion

Powiat w liczbach

polska w liczbach