Komunikaty Ogłoszenia Obwieszczenia

Informacja dla przedsiębiorców

Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości S.A., Punkt Konsultacyjny w Żorach zaprasza na bezpłatne seminarium zorganizowane pod patronatem Prezydenta Miasta Żory pn. „Dotacje – Pożyczki oraz inne formy wsparcia dla MSP".

Seminarium skierowane jest dla przedsiębiorców oraz osób rozpoczynających działalność gospodarczą. Seminarium odbędzie się dnia 21 listopada 2013 r. (czwartek) w Urzędzie Miasta Żory (Sala Narad, parter, sala nr 3) w godz. od 9.00 – 12.00. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 18 listopada 2013 r. do godz. 15.00. Zgłoszenia przyjmowane są przez formularz „Zadaj pytanie", który znajduje się na stronie www.arpsa.pl ( górna zakładka) lub osobiście w siedzibie ARP S.A.

Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości S.A.

Punkt Konsultacyjny w Żorach

ul. Aleje Wojska Polskiego 4, 44 – 240 Żory