Jubileusz 25-lecia Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Czerwionce – Leszczynach

Jubileusz 25-lecia PPP_123 maja br. w Zespole Szkół w Czerwionce – Leszczynach odbyła się uroczystość z okazji Jubileuszu 25-lecia Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Uroczystość otwarła dyrektor Poradni Katarzyna Kuźnik, która powitała licznie przybyłych gości, podkreślając, iż ich przybycie w tym szczególnym dniu w historii Poradni jest dowodem na to, iż placówka ma wielu przyjaciół i sojuszników.

Obchody Jubileuszu zaszczycili swoją obecnością starosta rybnicki Damian Mrowiec, wicestarosta Aleksandra Chudzik, skarbnik powiatu Sylwia Marcol-Wróblewska, sekretarz powiatu Katarzyna Wawoczny, radni powiatu rybnickiego oraz przedstawiciele samorządów gminnych i placówek oświatowych. Jubileusz był okazją do podsumowania dotychczasowej działalności placówki. Podczas prezentacji multimedialnej goście mieli możliwość zapoznania się z zakresem pomocy i usług świadczonych przez Poradnię od momentu jej powstania do dziś. Starosta rybnicki Damian Mrowiec wręczył na ręce dyrektora PPP podziękowania za dotychczasową działalność dla kierownictwa i pracowników Poradni, wyraził uznanie dla wysokiego poziomu funkcjonowania placówki, które są efektem profesjonalizmu, rzetelności oraz zaangażowania dotychczasowych dyrektorów – Marii Grzegorzycy i Katarzyny Kuźnik oraz kadry pedagogicznej. Jubileusz uświetniły występy podopiecznych Zespołu Szkół Specjalnych i uczniów Zespołu Szkół w Czerwionce-Leszczynach. Święto upłynęło w miłej, pełnej ciepła i uznania ze strony zaproszonych gości atmosferze. Zapewne zapisze się w pamięci uczestników na długie lata. Pracownikom Poradni na kolejne lata życzymy wytrwałości, by dalsza praca była źródłem satysfakcji i spełnienia.

• Jubileusz 25-lecia PPP_1
  • Jubileusz 25-lecia PPP_2