Festyn sportowo - rodzinny w Czernicy

Festyn sportowo - rodzinny22.06.2013 r. na boisku w Czernicy odbył się festyn sportowo-rodzinny. Organizatorem imprezy był Ludowy Klub Sportowy Zameczek Czernica.

Festyn rozpoczął się uroczystą Mszą Świętą w czernickim kościele w intencji klubu, po której natapiło poświęcenie nowego budynku klubu. W uroczystości tej wziął udział starosta powiatu rybnickiego – Damian Mrowiec oraz radny powiatu rybnickiego – Paweł Bugdol. Podczas festynu zarówno dzieci, jak i dorośli przy dźwiękach muzyki uczestniczyli w zabawach, animacjach i konkursach. Największe atrakcje mieli najmłodsi – wykonawca zapewnił im dmuchane zamki oraz trampolinę. W trakcie imprezy piłkarze odebrali od przedstawicieli klubu gratulacje i nagrody. Puchar za najlepszego zawodnika drużyny został wręczony Remigiuszowi Danelowi. Po gratulacjach i życzeniach odbył się pokaz sztucznych ogni, po którym zabawa trwała do późnych godzin nocnych.

• Festyn sportowo - rodzinny_1
  • Festyn sportowo - rodzinny_2