Laureatka konkursu "KURS NA ZYSK" w Starostwie

Laureatka konkursuDnia 27.06.2013 r. Starostwo Powiatowe w Rybniku odwiedziła laureatka Finału konkursu Wiedzy Ekonomicznej "Kurs Na Zysk" a zarazem zdobywczyni II miejsca Aleksandra Czempiel.

W towarzystwie Pani Dyrektor Zespołu Szkół Natalii Kuś i nauczyciela przedmiotów ekonomicznych Bożeny Usarek, która przygotowała Olę do tego niełatwego konkursu spotkała się ze Starostą Damianem Mrowcem i kierownikiem Referatu Oświaty, Promocji, Kultury i Zdrowia Grzegorzem Potyszem. Podczas krótkiego spotkania Ola opowiadała o sobie i swoich planach na przyszłość. Dowiedzieliśmy się że chce kontynuować studia ekonomiczne na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Po otrzymaniu drobnego prezentu, udzieliła wywiadu stacji TVT. Laureatce oraz wszystkim którzy przyczynili się do tego sukcesu serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia.

• Laureatka konkursu_1
  • Laureatka konkursu_2