I MEMORIAŁ im. CZESŁAWA GRZENI

I Memoriał W dniu 30 czerwaca odbył się Turniej Skata - I Memorial im. Czeslawa Grzeni w Jejkowicach, który honorowym patronatem objął starosta powiatu rybnickiego Damian Mrowiec oraz wójt gminy Jejkowice Marek Bąk.

W turnieju wzięło udział 67 zawodników z powiatu rybnickiego, raciborskiego i wodzisławskiego. Turniej wygrał zawodnik z powiatu rybnickiego Stefan Rojek - mieszkaniec gminy Gaszowice. Puchary, które ufundował starosta Damian Mrowiec otrzymali w następujących kategoriach: najlepszy niezrzeszony zawodnik Cichecki, najlepszy zawodnik powiatu rybnickego Stefan Rojek i najstarszy zawodnik Rudolf Swaczyna Zawody odbyły się tradycyjnie w miłej atmosferze fair-play. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w następnych turniejach w powiecie rybnickim.

• I Memoriał im. Czesława Grzeni_1
  • I Memoriał im. Czesława Grzeni_2