ŚWIĘTO POLICJI

Święto PolicjiW dniu 4.07 br podczas obchodów Święta Policji w Teatrze Ziemi Rybnickiej kilkudziesięciu policjantów otrzymało nominacje na wyższe stopnie służbowe.

Spośród wszystkich policjantów został wyróżniony m.in asp.Komendy Policji w Boguszowicach Marcin Friebe, który zwyciężył w głosowaniu na najlepszego dzielnicowego w powiecie rybnickim. Policjant wybrany przez mieszkańców w rankingu cieszy się również bardzo dobrą opinią wśród przełożonych. Na uroczystości zagrała na wiolonczeli st. sierżant Bogusława Poloczek wraz z orkiestrą kopalni Chwałowice. W uroczystości wziął udział starosta rybnicki Damian Mrowiec, który złożył gratulacje dzielnicowemu. Życzymy policjantom, by ta trudna i odpowiedzialna służba, była dla nich źródłem satysfakcji a wszelkim działaniom towarzyszyła ludzka przychylność i życzliwość.

• Święto Policji_1
  • Święto Policji_2