XXXV Turniej GPO o Puchar Starosty Rybnickiego

XXXV Turniej GPOW dniu 24 sierpnia 2013 r. w Karczmie „Strzelec" w Jejkowicach odbył się dla wszystkich amatorów gry w skata sportowego XXXV Turniej Grand Prix Okręgu Śląsk – Południe o Puchar Starosty Rybnickiego.

W współzawodnictwie wzięło udział ponad 50 zawodników z powiatu rybnickiego, wodzisławskiego i raciborskiego. Zawody uświetnili swoją obecnością Starosta Powiatu Rybnickiego – Damian Mrowiec oraz Wójt Gminy Jejkowice – Marek Bąk. Starosta Powiatu Rybnickiego ufundował puchary dla zdobywców I, II i III miejsca Turnieju, oraz cenne nagrody rzeczowe. Po rozegraniu dwóch serii skata pierwsze miejsce zajął Bolesław Tomaszewski z LKS Dąb Gaszowice, drugie Wiesław Biernat również z LKS Dąb Gaszowice, natomiast trzecie Stanisław Durczok z WOK Skrzyszów. Turniej cieszył się dużym zainteresowaniem wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy za rok.

• XXXV Turniej GPO o Puchar Starosty Rybnickiego_1
  • XXXV Turniej GPO o Puchar Starosty Rybnickiego_2