Partnerzy z Sozialwerk S-t Georg z Gelsenkirchen na pożegnalnym spotkaniu w DPS w Lyskach

PartnerzyW środę 28.08.2013 r. odbyło się uroczyste pożegnanie członków zarządu Sozialwerk z Gelsenkirchen, Prezesa Dietera Czogalla i Wernera Piekarka.

Od wielu lat współpraca z nimi przyniosła wiele korzyści dla Domu Pomocy Społecznej w Lyskach. Ich zaangażowanie w różne sprawy związane z DPS, wieloraka pomoc i braterskie wsparcie osób niepełnosprawnych zasługują na naszą wdzięczność i wielkie słowa podziękowania. W pożegnalnym spotkaniu w których wziął również udział Starosta Rybnicki Damian Mrowiec, Dyrektor DPS Marek Weczerek z pracownikami, Kierownik ROPKiZ Starostwa Grzegorz Potysz oraz Kazimierz Koleśnik z Sozialwerku, oprócz podziękowań za wieloletnią efektywną współpracę, ustalono również zasady dalszego współdziałania i kontaktów na najbliższe lata. Pewien rozdział się zakończył, a otworzył nowy, który pozwoli nam wspólnie dalej pomagać niepełnosprawnym. Liczymy bardzo na pomoc naszych partnerów i jeszcze raz za wszystko im dziękujemy.

• Partnerzy w Sozialwerk_1
  • Partnerzy w Sozialwerk_2