Nagrody Starosty z okazji Dnia Edukacji

Dnia 10.10.2013r. z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej w Starostwie zostały wręczone Nagrody Starosty zasłużonym pedagogom za całokształt pracy oraz zaangażowanie w życie szkoły i społeczności lokalnej. W tym roku z rąk Starosty Rybnickiego Damiana Mrowca otrzymali je: Ewa Jabłonowska-Kobiela (Poradnia Psychologiczna-Pedagogiczna Czerwionka-Leszczyny), Martyna Chrost (Zespół Szkół Specjalnych Czerwionka-Leszczyny), Beata Bober-Bralich ( Zespół Szkół Czerwionka-Leszczyny), Adam Głombik (Zespół Szkół Czerwionka-Leszczyny), Edward Czajkowski (Zespół Szkół Czerwionka-Leszczyny), Agnieszka Smołka (Zespół Szkół Specjalnych Czerwionka-Leszczyny). Starosta pogratulował wyróżnionym nauczycielom za ich pracę oraz trud włożony w wychowywanie młodzieży.

• Nagrody Starosty z okazji Dnia Edukacji_1
  • Nagrody Starosty z okazji Dnia Edukacji_2