Powiatowy turniej tenisa stołowego

Dnia 19.10.2013r odbył się Powiatowy Truniej Tenisa Stołowego Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych na hali sportowej OKiS w Gaszowicach. Zawody organizowane były przez Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczej Straży Pożarnej RP w Rybniku i przy dużej pomocy gminnej komisji Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych w Gaszowicach. Nagrody rzeczowe, puchary, dyplomy, słodycze i napoje ufundował Starosta Rybnicki Damian Mrowiec. Pierwsze miejsce w grupie szkoła podstawowa zdobył Dominik Jendrzejczyk (OSP Adamowice), drugie miejsce Mateusz Kosteczko (OSP Czernica), trzecie miejsce Rafał Drygas (OSP Adamowice). W grupie szkół gimnazjalnych pierwsze miejsce zdobył Darek Chruszcz (OSP Gaszowice), drugie miejsce Mateusz Mikółka (OSP Czernica), trzecie miejsce Karol Berger (OSP Pstrążna). Pierwsze miejsce w grupie szkół ponadgimnazjalnych otrzymał Kamil Chruszcz (OSP Gaszowice). Najlepszą zawodniczką wsród dziewczyn ( najwięcej wygranych meczy) okazała się Piechula Julia (OSP Adamowice). Zwycięzcom turnieju gratulujemy a wszystkim zawodnikom życzymy powodzenia w kolejnych rozgrywkach.

• Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego_1
  • Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego_2