Laureaci "Wielkiego Testu Powiatu Rybnickiego z Rozbójnikiem Ramżą"

Dnia 30.10.2013r. w Starostwie Powiatowym w Rybniku odbyło się oficjalne wręczenie nagród i dyplomów laureatom "Wielkigo Testu Powiatu Rybnickiego z Rozbójnikiem Ramżą".W teście wzieło udział 500 gimnazjalistów z wszystkich gmin Powiatu Rybnickiego. Najlepszymi okazli się: Katarzyna Rduch, Klaudia Pypeć, Paweł Wojaczek, Patrycja Brodawka oraz Klaudia Sobik. Laureaci reprezentowali gimnazja w Świerklanach, Jejkowicach oraz Piecach. Test realizowany był w ramach projektu "Ściśle fajne" prowadzonego przez Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Bełk a jego koordynatorką była Beata Matuszek. Honorowy patronat objął Starosta Rybnicki Damian Mrowiec. Organizatorom dziękujemy bardzo za trud włożony w realizację projektu a zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

• Laureaci "Wielkiego Testu Powiatu Rybnickiego z Rozbójnikiem Ramżą"_1
  • Laureaci "Wielkiego Testu Powiatu Rybnickiego z Rozbójnikiem Ramżą"_2