Benefis dla Andrzeja Betki

W sobotę 09.11.2013 r. w Domu Kultury w Chwałowicach odbył się benefis dla Andrzeja Betki z okazji 30-lecia pracy artystycznej. Jubilat od dwóch lat mieszka i pracuje w Anglii. Do Rybnika został zaproszony pod pretekstem zagrania koncertu dla przyjaciółki z dawnych lat. Pan Andrzej nie ukrywał wzruszenia ani zaskoczenia z niespodzianki jaka została dla niego zorganizowana. Na scenie ustawiono stół a za nim usiadły wokalistki, które dawniej śpiewały w zespołach Andrzeja Betki. Jednym z zaproszonych gości był Starosta Rybnicki Damian Mrowiec, który objął honorowym patronatem bardzo piękną i udaną imprezę oraz pogratulował i życzył dalszych sukcesów artystycznych w kraju i zagranicą zacnemu jubilatowi.

• Benefis dla Andrzeja Betki_1
  • Benefis dla Andrzeja Betki_2