II WIECZÓR CZERNICKI

II czernicki wieczór, odbył się 10.11.2013 r. i był realizowany przez Stowarzyszenie Działań Lokalnych Spichlerz w ramach projektu "Tarcza rodziny i zabawy na historii ciemne sprawy".Podczas wieczoru ukazało się premierowe wydanie najnowszej publikacji Stowarzyszenia "Wspomnienia mieszkańców Czernicy i Łukowa Śląskiego z okresu 1939 - 1989". Swoją premierę miało także niesamowite widowisko teatralne w reżyserii Katarzyny Chwałek odzwierciedlające losy mieszkańców opisane w publikacji. W uroczystości wziął udział Starosta Powiatu Rybnickiego Damian Mrowiec, który podziękował wszystkim osobom zaangażowanym za zorganizowanie tej imprezy przybliżającej wszystkim ludziom bohaterów, którzy oddali życie w obronie ojczyzny.

• II WIECZÓR CZERNICKI_1
  • II WIECZÓR CZERNICKI_2