BRZESZCZE ZDOBYTE !!!

Złoto Klaudii Chrostek w biegu na dystansie 60m, Złoto Kingi Szendzielorz w biegu na 60m ppł, złoto Dominika Majewskiego w biegu na 60m ppł w kategorii dzieci starszych. Złoto Leny Zawadzkiej w biegu na 60 m oraz w skoku w dal w kategorii dzieci młodszych to dorobek naszych lekkoatletów startujących w Mistrzostwach Śląska, które zostały rozegrane 24 marca w Brzeszczach.
Dzień wcześniej w Mistrzostwach Śląska młodziczek srebrny medal w skoku w dal wywalczyła Daria Górczewska. GRATULACJE dla Klaudii Chrostek, Kingi Szendzielorz, Leny Zawadzkiej, Dominika Majewskiego, Karoliny Masłowskiej, Jagody Zawalskiej, Wiktorii Ryszka, Oliwii Ferenc, Emilii Knopik, Julii Szombara, Julii Skrzypczak, Wirginii Ryczko, Miłosza Szombara, Tadka Brząkalika, Jacka Szopniewskiego oraz Darii Górczewskiej, Kuby Lisaka, Jarka Cinala oraz Rafała Szopniewskiego.

• BRZESZCZE ZDOBYTE !!!_1
  • BRZESZCZE ZDOBYTE !!!_2