"Plażowisko 2016"

Po raz kolejny już, zapraszamy na kompleks boisk „Orlik 2012” przy Gimnazjum w Lyskach, gdzie odbędzie się otwarty Turniej Siatkówki Plażowej „PLAŻOWISKO 2016”.
Organizatorzy Turnieju – Urząd Gminy w Lyskach i UKS „GRACZ” mają przyjemność zaprosić wszystkich chętnych amatorów (powyżej 16 roku życia) do udziału w zawodach. W zależności od ilości zgłoszeń istnieje możliwość rozegrania turnieju dwudniowego (lub podzielonego na damski i męski). Rozgrywki odbędą się 23 i 24 lipca 2016r. (sobota i niedziela) od godziny 14.00.
Zgłoszenia do 18 lipca (włącznie) na e-maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., telefonicznie na numer Orlika 572907937 lub UKS-u 600534299.
Szczegóły imprezy oraz regulamin dostępny na stronie internetowej www.uksgracz.pl. (informacja o systemie rozgrywek – dostępna od 18 lipca).

plazowisko2016 org