Bezpłatne badania mammograficzne w Rybniku

Informujemy o ostatnich w 2019 roku bezpłatnych badań mammograficznych w mobilnej pracowni mammograficznej LUX MED. Badania wykonywane są w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi nadzorowanego przez Ministerstwo Zdrowia i refundowanego przez NFZ. Czy urodziłaś się w latach 1950-1969 ? Zbadaj się i zyskaj spokój! Zachęć do badania bliskie osoby w podobnym wieku. LUX MED po raz kolejny zaprasza Panie w wieku 50-69 lat na bezpłatne badania mammograficzne w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi finansowanego przez NFZ.
W badaniu mogą wziąć udział Panie w wieku 50-69 lat, które są ubezpieczone, nie są leczone z powodu raka piersi a także:

* nie miały wykonanej mammografii w ramach Programu w ciągu ostatnich 24 miesięcy
* lub są w grupie ryzyka i w roku poprzedzającym otrzymały pisemne wskazanie do wykonania ponownej mammografii po upływie 12 miesięcy
Mobilna pracownia mammograficzna LUX MED będzie oczekiwała na Panie w miejscowości: Rybnik - 10 grudnia 2019 w godzinach od 10.00 do 17.00 przy Galerii Focus Park, ul. Bolesława Chrobrego 1

Prosimy o wcześniejszą rejestrację pod nr tel. 58 666 24 44 lub na http://www.mammo.pl/formularz. W celu weryfikacji uprawnień do badania przed poł±czeniem telefonicznym prosimy przygotować dowód osobisty. Badanie nie wymaga skierowania lekarskiego. Prosimy o zabranie ze sobą zdjęć z poprzednich mammografii.

Mammografia

Subregion Zachodni